ایمن ساین
تجهیزات ترافیکی تک ترافیک
آرامش از من آغاز می شود
ایمن ساین
ترمز پله

شرکت مهندسین مشاور سها برترین ارائه دهنده خدمات مشاوره واخذ گواهینامه های بین المللی ایزو در کمترین زمان ممکن(اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ، ایزو ۲۲۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، HACCP و HSE-MS و OHSAS و ایزو ۴۵۰۰۱ در کرمان، اصفهان، شیراز، تبریز، بوشهر، یزد، زاهدان، مشهد، بندرعباس، آذربایجان شرقی، کرج و …)
ایزو
مهندسین مشاور سها خدمات دهنده جهت مشاوره و استقرار و همچنین اخذ انواع استاندارد شامل استاندارد ملی و CE و همچنین استانداردهایی نظیر(ISO9001:2015,OHSAS18001, ISO45001:2018, HSE-MS, ISO14001:2015, HACCP, ISO22000, و سایز استانداردهای بین المللی ) به کلیه شرکت ها و سازمان ها با پروانه رسمی سازمان صنعت ، معدن و تجارت می باشد. مهندسین مشاور سها ، به مشتریان و کارفرمایان خود این اطمینان را میدهد که در محیطی امن اقدام به دریافت گواهینامه ISO مورد نظر خود در سامانه ایزوسیستم نمایند.

مهمترین دلایل اخذ ایزو (ISO) برای سازمان ها :
۱-افزایش شانس برنده شدن سازمان در مناقصه دولتی:
از آنجا که استقرار این استانداردها (سیستم مدیریت کیفیت ایزو و سایر سیستم های مدیریتی ) بدون شک موجب بهبود عملکرد سازمان میگردد امتیاز این گواهینامه ها در مناقصات سازمان های دولتی و بزرگ تصریح شده است
۲-افزایش شانس برنده شدن در قرارداد های بخش خصوصی:
نه تنها بخش دولتی بلکه بخش خصوصی نیز به اهمیت ایزو ۹۰۰۱ و ایجاد الزامات برای پیمانکاران، مشاوران و تولید کنندگان اعتقاد دارد.
بکارگیری الزامات استاندارد های ایزو در سرتاسر زنجیره تامین منجر به افزایش سطح کیفیت می گردد.

۳-کمک به سازمان ها برای برآورده سازی الزامات قانونی و مقررات:
شما باید الزامات قانونی و مقررات مربوط به محصولات و خدمات خود را رعایت نمایید و پیاده سازی ایزو۹۰۰۱ و سایر استانداردها به شما در دستیابی به قوانین جاری کمک می نماید.

۴-بهبود رضایت مشتری:
یکی از جنبه های گرفتن گواهینامه ISO 9001 و سایر استانداردهای ملی و بین المللی، تمرکز بر مشتریان و رضایتمندی مشتریان می باشد.ممیزی خارجی شرکت گواهی دهنده ایزو ، تاییدیه مستقلی از سیستم مدیریت کیفیت ایزو و نشان دهنده تعهد به کیفیت ، خدمت به مشتری و بهبود مستمر می باشد.
شرکت مهندسین مشاور سها با انجام خدمات مشاوره ، آموزش، استقرار و اخذ گواهینامه های استاندارد شامل استاندارد ملی و CE و همچنین استانداردهایی نظیر(ISO9001:2015,OHSAS18001, ISO45001:2018, HSE-MS, ISO14001:2015, HACCP, ISO22000, و سایز استانداردهای بین المللی ) به کلیه شرکت ها در کمترین زمان ممکن (در کرمان، اصفهان، شیراز، تبریز، بوشهر، یزد، زاهدان، مشهد، بندرعباس، آذربایجان شرقی، کرج و …) آماده ارایه خدمات به شما جهت بهبود مستمر می باشد. کافیست تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره ما بهره مند گردید.

1

شماره تماس :
شماره همراه :
ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت : www.sohacompany.ir
آدرس : کرمان میدان کوثر ساختمان اداری نی لی سا (بانک سامان) طبقه دوم
Tag
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
دوشنبه 22 دی 1399 در ساعت 21 : 42 دقیقه
تعداد بازدید : 4
منطقه : كرمان
مشاور سها
کرمان میدان کوثر ساختمان اداری نی لی سا (بانک سامان) طبقه دوم

هر ستاره

5000تومان

ایمن آگهی

آگهی رایگان

آگهی ستاره دار

 اینستاگرام

با ثبت آگهی ستاره دار به مدت یکماه آگهی شما بصورت رایگان داخل صفحه اینستاگرام ایمن آگهی نمایش داده  می شود.

تبلیغات هزینه نیست

بلکه سرمایه گذاری است.

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
11539

استانی

نمایش همه
علاقه مندی ها ()